Услуги

Услуги

Специфицирајте го пребарувањето

Прикажи:
Сортирај по:

10 антицелулит масажи

Добивате Пакет од 10 антицелулитни масажи (една масажа е со времетраење од 30 мин.)Измазнета кожа..

3.000 ден. 2.000 ден.

Бронзен тен и во есен

Добивате Пакет од вкупно 30 минути во стоечки солариум (Megasun) Се препорачува солариумот да се..

1.200 ден. 600 ден.

Неодолива понуда за мажи

Добивате Неодолива понуда за мажи од "Мое студио - Дадар" која вклучува:  Шишање по ва..

400 ден. 200 ден.

Релакс масажа

Добивате Релакс масажа со времетраење од 60 минути. Пријатна атмосфера и еден час релаксирачка м..

1.000 ден. 550 ден.

Третмани за слабеење за само 1350 денари

Добивате За само 1350 денари добивате 9 од најдобрите третмани за слабеење во ,,Мое Студио Дадар": ..

6.600 ден. 1.350 ден.

Шишање, регенерација и фенирање

Добивате За само 350 денари добивате целосен третман на вашата коса и уживање во ,,Мое Студио Дадар..

1.300 ден. 350 ден.