Освежувачки третман на лице

Освежувачки третман на лице

Добивате

  • Освежувачки и ревитализирачки третман на лице со пилинг, маска и масажа, при што се користи професионална линија од светски бренд и истиот вклучува:
  • Пилинг на лице.
  • Нанесување на маска со Витамин Ц.
  • Масажа на лице. 
  • Овој третман придонесува за подобар внес на кислород во кожата, кој на вашето лице веднаш ќе му даде подобар тонус и видливо освежен изглед. 
  • Заздравување на контурите на лицето.
  • Измазнување и подмладување на кожата.
  • Третманот е со времетраење од 30 минути. 
  • Вашето лице тоа го заслужува.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Задолжителна е предходна резервација на телефон 02/3222-922.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот?

Мое Студио - Дадар

ул. Ленинова бр.16, Скопје

Телефон: 02/3222-922

Facebook: Moe Studio - Dadar

  • 900 ден.

Ознаки: Пилинг, Маска, Витамин, Масажа