Трансфер до аеродром "Александар Велики"

-26% Трансфер до аеродром "Александар Велики"

Добивате

 • Трансфер од Скопје до aеродромот "Александар Велики".
 • Превземање на патниците од нивната адреса на живеење.
 • Трансферот се врши со комбе со капацитет до 8 патници.

Услови

 • Задолжителна предходна резервација на термин.
 • Телефонски број за информација и резервација 072/527-000
 • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување.
 • Купонот за оваа понуда можете да го покажете од вашиот смарт телефон или таблет, не е потребно печатење на купонот.
 • Купонот за оваа понуда се купува преку сајтот Kupuvame.mk
 • Во спротивно Kupuvame.mk не одговара за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не на email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со Купонот?

Телефонски број за резервација и информација:072/527-000

F.B. КОМБИ & Минибус Сервис-VAN&Minibus service,we are your transport solution

 • Фирма: Некст травел
 • Код на производот:
 • Достапност: Достапно за купување
 • 1.600
 • 1.190 ден.

Ознаки: патувања, трансфер, аеродром, Александар Македонски