Плочки, гуртни и дискови - 20% попуст.

Плочки, гуртни и дискови - 20% попуст.

Добивате


Купон со кој добивате 20% попуст на плочки, гуртни, и дискови за сите видови на возила, во АвтоЕксперт - Скопје.

Услови

  • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување.
  • Купонот за оваа понуда може да го покажете од вашиот смартфон или таблет (не е потребно печатење на купонот).
  • Доколку имате прашања исконтактирајте ги Автоексперт на тел. 02 3231-140, 078 344-915, 078 344-917, или на avtoekspert@gmail.com.
  • Купувањето на купонот се извршува единствено преку сајтот Kupuvame.mk.
  • Во спротивно Kupuvame.mk не превзема никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот?

Битолска 26(помеѓу Олимписки базен и Веро центар) тел. 02 3231-140, 078/344-915, 078/344-917, avtoekspert@gmail.com, и F.B- Автексперт-БВБ

  • Фирма: Автоексперт
  • Код на производот:
  • Достапност: Достапно за купување
  • 39 ден.

Ознаки: автоделови