Третмани за слабеење за само 1350 денари

Третмани за слабеење за само 1350 денари

Добивате

За само 1350 денари добивате 9 од најдобрите третмани за слабеење во ,,Мое Студио Дадар":

  • 3 LPG третмани (еден третман е со времетраење од 15 минути).
  • 3 биолифтинг третмани (третманот е за затегнување и подигнување на кожата и е со времетраење од 15 минути).
  • 3 антицелулитни масажи (една масажа е со времетраење од 30 минути).
  • Идеално време е за убаво обликувано тело и затегната кожа.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Задолжителна е предходна резервација на телефон 02/3222-922.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот?

Мое Студио - Дадар

ул. Ленинова бр.16, Скопје

Телефон: 02/3222-922

Facebook: Moe Studio - Dadar

  • 6.600 ден.

Ознаки: лпг, антицелулитна масажа, биолифтинг