Шишање, регенерација и фенирање

Шишање, регенерација и фенирање

Добивате

За само 350 денари добивате целосен третман на вашата коса и уживање во ,,Мое Студио Дадар":

  • Шишање.
  • Третман за регенерација на сува и оштетена коса со чоколадна или мед маска.
  • Фенирање.
  • Убава, сјајна и обновена коса.
  • Неодолива понуда за убава и негувана коса.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Задолжителна е предходна резервација на телефон 02/3222-922.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот?

Мое Студио - Дадар

ул. Ленинова бр.16, Скопје

Телефон: 02/3222-922

Facebook: Moe Studio - Dadar

  • 1.300 ден.

Ознаки: шишање, регенерација, фенирање