Женски кожни чевли

Женски кожни чевли

Добивате

Елегантни, квалитетни и неверојатно удобни женски чевли. Овие тренди рамни чевли се погодни за секакви комбинации а во нив може долго да се пешачи и ужива.

Материјали:

- Лице од природна кожа

- Постава од природна кожа

Достапни бои: црна, лак црна, бордо, лак бордо, тегет.

Достапни броеви: од 36 до 41.

Земја на производство: Македонија.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Испораката за овој производ е вклучена во цената (истата е на трошок на продавачот, во еден правец) • Доколку купувачот го врати производот назад до Свон Шус, транспортниот трошок се одбива од рефундацијата.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот

Тиз груп доо - Скопје

Кеј 11 Октомври бр.2 - Градски Трговски Центар прв кат; Трговски центар Бисер;

Телефон: 072/710-286, 072/643-947

Email: info@swanshoes.mk

Facebook: Свон шус

  • Фирма: Свон Шус
  • Код на производот:
  • Достапност: Достапно за купување
  • 2.650 ден.

Достапни опции

Ознаки: Женски чевли