Бубе Студио Ин

Прикажи:
Сортирај по:

10 антицелулит масажи

Добивате Пакет од 10 антицелулитни масажи (една масажа е со времетраење од 30 мин.)Измазнета кожа..

3.000 ден. 2.000 ден.

Бронзен тен и во есен

Добивате Пакет од вкупно 30 минути во стоечки солариум (Megasun) Се препорачува солариумот да се..

1.200 ден. 600 ден.

Релакс масажа

Добивате Релакс масажа со времетраење од 60 минути. Пријатна атмосфера и еден час релаксирачка м..

1.000 ден. 550 ден.