Мое Студио - Дадар

Прикажи:
Сортирај по:

Неодолива понуда за мажи

Добивате Неодолива понуда за мажи од "Мое студио - Дадар" која вклучува:  Шишање по ва..

400 ден.

Освежувачки третман на лице

Добивате Освежувачки и ревитализирачки третман на лице со пилинг, маска и масажа, при што се кори..

900 ден.

Третмани за слабеење за само 1350 денари

Добивате За само 1350 денари добивате 9 од најдобрите третмани за слабеење во ,,Мое Студио Дадар": ..

6.600 ден.

Шишање, регенерација и фенирање

Добивате За само 350 денари добивате целосен третман на вашата коса и уживање во ,,Мое Студио Дадар..

1.300 ден.