Услуги

Услуги

Специфицирајте го пребарувањето

Прикажи:
Сортирај по:

10 антицелулит масажи

Добивате Пакет од 10 антицелулитни масажи (една масажа е со времетраење од 30 мин.)Измазнета кожа..

3.000 ден.

Бронзен тен и во пролет

Добивате Пакет од вкупно 30 минути во стоечки солариум (Megasun) Се препорачува солариумот да се..

1.200 ден.

Неодолива понуда за мажи

Добивате Неодолива понуда за мажи од "Мое студио - Дадар" која вклучува:  Шишање по ва..

400 ден.

Релакс масажа

Добивате Релакс масажа со времетраење од 60 минути. Пријатна атмосфера и еден час релаксирачка м..

1.000 ден.

Третмани за слабеење за само 1350 денари

Добивате За само 1350 денари добивате 9 од најдобрите третмани за слабеење во ,,Мое Студио Дадар": ..

6.600 ден.

Шишање, регенерација и фенирање

Добивате За само 350 денари добивате целосен третман на вашата коса и уживање во ,,Мое Студио Дадар..

1.300 ден.