Сите понуди

Специфицирајте го пребарувањето

Прикажи:
Сортирај по:

10 антицелулит масажи

Добивате Пакет од 10 антицелулитни масажи (една масажа е со времетраење од 30 мин.)Измазнета кожа..

3.000 ден.

Mикрофибер крпа за стакло

Добивате Микрофибер крпа за стакло Feral микрофибер крпата за стакло е направена од микровлакна ..

170 ден. 149 ден.

Бронзен тен и во пролет

Добивате Пакет од вкупно 30 минути во стоечки солариум (Megasun) Се препорачува солариумот да се..

1.200 ден.

Женски кожни чевли

Добивате Елегантни, квалитетни и неверојатно удобни женски чевли. Овие тренди рамни чевли се п..

2.650 ден.

Класика која не излегува од мода

Добивате Елегантни, квалитетни и неверојатно удобни женски салонки. Безвременската класика на овој ..

2.950 ден.

Купон за 15% попуст во Софиленд

Добивате Со купување на купон од само 49 денари, добивате 15% попуст на целата колекција во продавн..

49 ден.

Лосион за заштита на пластика

Добивате Средство за чистење на пластика и обновување на бојата. Feral средството за пластика е ..

260 ден. 235 ден.

Микрофибер крпа

Добивате Микрофибер крпа Feral микрофибер крпата е идеална за чистење на сите видови на површини..

170 ден. 149 ден.

Нано восок за заштита на бојата на вашиот автомобил

Добивате Нано восок, идеален за заштита на бојата на вашиот автомобил. Feral нано восокот за заш..

700 ден.

Неодолива понуда за мажи

Добивате Неодолива понуда за мажи од "Мое студио - Дадар" која вклучува:  Шишање по ва..

400 ден.

Освежувач на воздух

Добивате Освежувач на воздух на база на органски кокос за вашиот автомобил. Услови Купонот ..

165 ден. 145 ден.

Плочки, гуртни и дискови - 20% попуст.

Добивате Купон со кој добивате 20% попуст на плочки, гуртни, и дискови за сите видови на возила, ..

39 ден.

Релакс масажа

Добивате Релакс масажа со времетраење од 60 минути. Пријатна атмосфера и еден час релаксирачка м..

1.000 ден.

Средство за чистење на мотор

Добивате Средство за чистење на мотор. Feral чистачот за мотор е уникатна формула која ги чисти ..

260 ден. 230 ден.

Средство за чистење на текстил во вашиот автомобил

Добивате Средство за чистење на текстил. Feral средството за чистење на текстилни површини, нуди..

290 ден. 260 ден.

Средство за чистење на фелни

Добивате Средство за чистење на фелни. Feral чистачот за фелни на тркала е уникатна гел формула ..

275 ден. 245 ден.

Средство за шофершајбна

Добивате  Feral - средство за чистење на шофершајбна во зимски услови. Концентрат (300м..

120 ден. 70 ден.

Трансфер до аеродром "Александар Велики"

Добивате Трансфер од Скопје до aеродромот "Александар Велики". Превземање на патниците од нивнат..

1.600 ден. 1.190 ден.

Третмани за слабеење за само 1350 денари

Добивате За само 1350 денари добивате 9 од најдобрите третмани за слабеење во ,,Мое Студио Дадар": ..

6.600 ден.

Шишање, регенерација и фенирање

Добивате За само 350 денари добивате целосен третман на вашата коса и уживање во ,,Мое Студио Дадар..

1.300 ден.