Женски кожни сандали

Женски кожни сандали

Добивате

Елегантни, квалитетни и неверојатно удобни кожни сандали со ниска пета, идеални за секојдневно уживање во топлите летни денови.

Материјали:

- Лице од природна кожа

Достапни броеви: од 36 до 40.

Земја на производство: Македонија.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Бесплатна достава за купени производи од Свон Шус • Испораката за овој производ е вклучена во цената - испораката е на трошок на Свон Шус, во еден правец • Доколку купувачот го врати производот назад до Свон Шус, транспортниот трошок од 100 денари се одбива од рефундацијата.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот

Тиз груп доо - Скопје

Кеј 11 Октомври бр.2 - Градски Трговски Центар прв кат; Трговски центар Бисер;

Телефон: 072/710-286, 072/643-947

Email: info@swanshoes.mk

Facebook: Свон шус

  • Фирма: Свон Шус
  • Код на производот:
  • Достапност: Достапно за купување
  • 1.500 ден.

Достапни опции

Ознаки: женски сандали