Релакс масажа

Релакс масажа

Добивате

  • Релакс масажа со времетраење од 60 минути.
  • Пријатна атмосфера и еден час релаксирачка масажа е рецептот за целосно опуштање и обновување на енергијата.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Задолжителна е предходна резервација на телефон 02/3126-126 или на bubestudioin@gmail.com.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со Купонот

Бубе Студио Ин

ул. Ленинова бр. 59, Скопје

Телефон: 02/3126-126

Веб страна: bubestudioin.com.mk

Facebook: Бубе Студио Ин

  • Фирма: Бубе Студио Ин
  • Код на производот:
  • Достапност: Достапно за купување
  • 1.000 ден.

Ознаки: релакс масажа