Средство за чистење на текстил во вашиот автомобил

-10% Средство за чистење на текстил во вашиот автомобил

Добивате

 • Средство за чистење на текстил.
 • Feral средството за чистење на текстилни површини, нуди уникатна формула која ги чисти дури и најтврдокорните дамки, навлегувајќи длабоко во нив. Брзо видливи резултати и пријатен мирис во автомобилот. Погоден е и за чистење на прекривки за седишта и текстилни ткаенини во приколки.

Услови

 • Купонот може да се користи веднаш.
 • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување.
 • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.
 • Бесплатна достава, за купени производи од Feral, во вредност од 500 денари.
 • Доставата за овој производ не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот, во вредност од 100 денари) и се плаќа при прием на пратката.
 • Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк.
 • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот

Ферал дооел-Скопје

Адреса: Трета Македонска Бригада б.р.50.

Телефон: +389 02 60 92 529

Веб страна: www.feral.mk

Facebook: Feral Skopje

 • 290
 • 260 ден.

Ознаки: Feral, средство, чистење, текстил