Лосион за заштита на пластика

-10% Лосион за заштита на пластика

Добивате

 • Средство за чистење на пластика и обновување на бојата.
 • Feral средството за пластика е производ кој е базиран на вода и ги чисти, штити и подмачкува сите површини од пластика во вашиот автомобил.
 • Неговата посебна формула создава филм кој ги блокира УВ зраците, ја стопира влагата и пенетрацијата на кислород и на тој начин помага површините да не ја губат бојата. Понатаму го одложува процесот на стареење и има антистатичко дејство. Има пријатен мирис и одговара на сите пластични површини.

Услови

 • Купонот може да се користи веднаш.
 • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.
 • Бесплатна достава, за купени производи од Feral, во вредност од 500 денари.
 • Доставата за овој производ не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот, во вредност од 100 денари) и се плаќа при прием на пратката.
 • Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк.
 • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот

Ферал дооел-Скопје

Адреса: Трета Македонска Бригада б.р.50.

Телефон: +389 02 60 92 529

Веб страна: www.feral.mk

Facebook: Feral Skopje

 • 260
 • 235 ден.

Ознаки: Feral, заштитник, пластика, лосион