Неодолива понуда за мажи

Неодолива понуда за мажи

Добивате 

Неодолива понуда за мажи од "Мое студио - Дадар" која вклучува: 

  • Шишање по ваш избор.
  • Третман на косата. 
  • Масажа на скалпот.
  • Фенирање и стилизирање за финален изглед.
  • Затоа што и мажите заслужуваат најдобар третман на коса.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Задолжителна е предходна резервација на телефонскиот број 02/3222-922.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот?

Мое Студио - Дадар

ул. Ленинова бр.16, Скопје

Телефон: 02/3222-922

Facebook: Moe Studio - Dadar

  • 400 ден.

Ознаки: шишање, третман на коса, масажа на скалп