Купон за 15% попуст во Софиленд

Купон за 15% попуст во Софиленд

Добивате

Со купување на купон од само 49 денари, добивате 15% попуст на целата колекција во продавниците за детска облека Софиленд. 

Во Софиленд може да најдете одличен избор на квалитетна облека и додатоци за деца: секојдневни комбинации, облека за свечени пригоди, чевли и разни додатоци (очила, венчиња, капи, шалови и украси) од американските брендови за детска облека: Children's Place, Carter's, Gymboree и други.

Услови

Купонот може да се користи веднаш • Купонот може да се искористи во рок од 30 календарски дена од денот на купување • Купонот за оваа понуда, можете да го покажете од вашиот смартфон или таблет, не е задолжително печатење на купонот.

Купонот се купува единствено преку сајтот Купуваме.мк • Во спротивно Купуваме.мк не превзема никаква одговорност за услугата/производот • Доколку ви предложат да платите на лице место ве молиме известете не со email порака.

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење

Каде со купонот?

Софиленд

Бул.Партизански одреди локал 12, Т.Ц. Лептокарија, Аеродром, Коста Новаковиќ бр. 7, лок.13, Градски Трговски Центар на прв спрат, Скопје

Телефон: 02/2465-405, 02/3077-238, 02/3220-773

Facebook: Софиленд

  • Фирма: Софиленд
  • Код на производот:
  • Достапност: Достапно за купување
  • 49 ден.

Ознаки: Детска облека, Софиленд, Children's Place, Carter's, Old Navy, Osh Kosh